7/24 LCV Hizmeti
Organizasyonların vazgeçilmez yöntemidir davetliyi arayıp katılım durumunu sormak. Öncelikle davetiyelere bir numara yazılarak davetlinin araması beklenir. Organizasyon günü yaklaşınca da aramayan davetliler aranır. İşte tüm bu işlemlerin profesyonel bir ekip ile 7 gün 24 saat boyunca yapılmasının bir yöntemi var. Eğitimli operatörlerimiz ve arge birimimizin geliştirmiş olduğu otomasyon ile gelen çağrıları karşılıyor ve kayıt altına alıyoruz. Sizden gelen talimat ile dönüş yapmayan davetlilerinizi arayarak katılım durumlarını soruyoruz. Üstelik tüm konuşmalar kayıt altında olduğu için “ben öyle demedim” problemi de kalmıyor.
Oturma Planı Yazılımı
Organizasyonunuz için hangi davetlinizin nerede ve kiminle oturması gerektiği her zaman yorucu bir iş olmuştur. Genellikle kâğıtlara masalar çizilir ve bu masalara kimlerin oturacağı yazılır. Yanlışlık yapılması durumunda silinir ve tekrar yazılır. Bu döngü böyle devam eder…
Geliştirmiş olduğumuz yerleşim planı yazılımı ile artık hiçbir karmaşa meydana gelmeden tüm davetlilerin yerleşimi sağlanabilmektedir. Boş masalar, yerleşimi yapılmayan davetliler, masaların doluluk oranı gibi tüm detaylar sistem üzerinden takip edilebilmektedir.
Nitelikli SMS Gönderimi
SMS artık hayatımızın her alanında. Teşekkür etmek için bile aramak yerine SMS gönderiyoruz. Bizde bu kadar yoğun kullanılan ve hayatımızın vazgeçilmezi olan bu teknolojiyi hayatımızı kolaylaştırması için kullanıyoruz. Yerleşim planı yazılımı ile davetlilerin hangi masalarda oturduğu belirlemiştik. Artık tek bir tuş ile tüm davetlilere isimlerine özel mesaj göndererek oturdukları masa numaralarını bildirebilirsiniz. Böylece düğün başlangıcında oluşabilecek karmaşıklıkların önüne geçmiş olursunuz.
Organizasyon Yönetimi
Bir organizasyon içerisinde kimlerin katılıp kimlerin katılmayacağı, kimlerin daha sonra katılım durumunu belirteceği , kimlere telefonla ulaşılıp bilgi alınacağı gibi bir çok bilinmez vardır. Hazırlamış olduğumuz “Organizasyon Yönetimi Yazılımı” ile tüm bu bilinmezler ortadan kalmakta, iş yükünüz azalmaktadır. Tüm davetliler katılım durumlarına göre kayıt altına alınmakta, katılım gösteren davetlileriniz oturma düzenine yerleştirilmektedir. Yerleşim tamamlandıktan sonra davetlilerinize masa numaraları bildirilmektedir. 7/24 açık olan çağrı merkezimiz de katılım durumlarını koordine etmektedir.
Sorularınız/Önerileriniz Varsa Lütfen İletiniz
0850 840 10 24
Bizi Takip Edin
© 2020 Albinasoft A.Ş. Projesidir. www.albinasoft.com