Sistemin Bana Ne Faydası Olacak?


Eş Zamanlı Organizasyon Yönetimi
Eş Zamanlı Organizasyon Yönetimi
Sistemimiz ile organizsyon sahipleri (Örn: Gelin ve Damat) eş zamanlı olarak organizasyonlarını takip edebilmektedir. Taraflar kendi katılımcılarını yönetebilecek; sonuçta net ve doğru katılımcı sayısı elde edilecektir. Ayrıca katılım gösteren ya da göstermeyen davetliler, hangi davetli kimlerle katılım sağlıyor gibi detayları cep telefonunuzdan, tabletlerinizden veya kişisel bilgisayarlarınızdan online olarak yönetebilirsiniz.
Fazla Rakam Bildirmek Tarihe Karışıyor!
Bildiğiniz üzere mekanlara katılımcı sayısı üzerinden ödeme yapılmaktadır. Sistemimiz davetlilerinizi ve birlikte geldikleri katılımcıları net rakam olarak sizlere sunmaktadır. (Örn: Ali 3 kişi, Ayşe 2 kişi). Katılımcıların tek noktadan yönetimi aynı isimlerin birden fazla yazılmasının önüne geçmektedir. Bu işlem; fazladan ücret ödenmemesinin yanı sıra organizasyon günü oluşabilecek boşlukların da önüne geçilmektedir.
Fazla Rakam Bildirmek Tarihe Karışıyor!
Kimler geliyor? Biz öğrenelim.
Kimler geliyor? Biz öğrenelim.
Dilerseniz sistem üzerinden bir LCV hattı seçebilirsiniz. Bu LCV hattını davetiyelerinizin üzerine yazmanız yeterli olacaktır. 7/24 esas alınarak gelen çağrıları karşılıyor ve kayıt altına alıyoruz. Bizi aramayan davetlileri de biz arayarak katılım durumlarını öğreniyoruz. Yapılan tüm konuşmaları dinleyebildiğiniz için "Ben Öyle Demedim" problemi ortadan kalkmış oluyor.
Eyvah! Davetlinin oturacağı masa belli değil.
Özellikle düğün, nişan, kına vbg. çift taraflı davetli listesinin olduğu organizasyonlarda masa planı yapmak her zaman zahmetli bir iş olmuştur. Bu davetlerde listeleri birleştirmek, masalarda kimlerin oturacağını belirlemek, boş masa kalmamasını sağlamak gibi bir çok problem vardır. Sistemimiz tüm bu sıkıntıları önüne geçerek yerleşim planınızın eksiksiz olması için sizi yönlendirmektedir
Eyvah! Davetlinin  oturacağı masa belli değil.
Sorularınız/Önerileriniz Varsa Lütfen İletiniz
0850 840 10 24
Bizi Takip Edin
© 2020 Albinasoft A.Ş. Projesidir. www.albinasoft.com