Loading..

Lütfen Bekleyiniz...

Sistemin Bana Ne Faydası Olacak?


Eş Zamanlı Organizasyon Yönetimi

Sistemimiz ile organizsyon sahipleri (Örn: Gelin ve Damat) eş zamanlı olarak organizasyonlarını takip edebilmektedir. Taraflar kendi katılımcılarını yönetebilecek; sonuçta net ve doğru katılımcı sayısı elde edilecektir. Ayrıca katılım gösteren ya da göstermeyen davetliler, hangi davetli kimlerle katılım sağlıyor gibi detayları cep telefonunuzdan, tabletlerinizden veya kişisel bilgisayarlarınızdan online olarak yönetebilirsiniz.

Eş Zamanlı Organizasyon Yönetimi
Fazla Rakam Bildirmek Tarihe Karışıyor!

Fazla Rakam Bildirmek Tarihe Karışıyor!

Bildiğiniz üzere mekanlara katılımcı sayısı üzerinden ödeme yapılmaktadır. Sistemimiz davetlilerinizi ve birlikte geldikleri katılımcıları net rakam olarak sizlere sunmaktadır. (Örn: Ali 3 kişi, Ayşe 2 kişi). Katılımcıların tek noktadan yönetimi aynı isimlerin birden fazla yazılmasının önüne geçmektedir. Bu işlem; fazladan ücret ödenmemesinin yanı sıra organizasyon günü oluşabilecek boşlukların da önüne geçilmektedir.

Kimler geliyor? Biz öğrenelim.

Dilerseniz sistem üzerinden bir LCV hattı seçebilirsiniz. Bu LCV hattını davetiyelerinizin üzerine yazmanız yeterli olacaktır. 7/24 esas alınarak gelen çağrıları karşılıyor ve kayıt altına alıyoruz. Bizi aramayan davetlileri de biz arayarak katılım durumlarını öğreniyoruz. Yapılan tüm konuşmaları dinleyebildiğiniz için "Ben Öyle Demedim" problemi ortadan kalkmış oluyor.

Kimler geliyor? Biz öğrenelim.
Eyvah! Davetlinin  oturacağı masa belli değil.

Eyvah! Davetlinin oturacağı masa belli değil.

Özellikle düğün, nişan, kına vbg. çift taraflı davetli listesinin olduğu organizasyonlarda masa planı yapmak her zaman zahmetli bir iş olmuştur. Bu davetlerde listeleri birleştirmek, masalarda kimlerin oturacağını belirlemek, boş masa kalmamasını sağlamak gibi bir çok problem vardır. Sistemimiz tüm bu sıkıntıları önüne geçerek yerleşim planınızın eksiksiz olması için sizi yönlendirmektedir

Kapıda Karışıklığa Son

Öncelikli olarak masa planını tüm katılımcılara sms olarak gönderiyoruz. Üstelik sizin belirlediğiniz içerik ile isimlere özel olarak gitmektedir!
"Sayın Ali Boğlu, Bu Akşam Düğünümüzde Sizi 15 Numaralı Masada Ağırlayacağız." gibi.
Davetlileriniz masa numaralarını bilerek geldikleri için yığılmanın önüne geçilmiş olunur.
Yerleşim planını isim sırasına göre veya masa sırasına göre excel'e aktarmak sadece 5 sn. sürüyor.
Dilerseniz hosterlere ait tablet veya laptop aracığılı ile katılımcının masa numarasını sistem üzerinden yaklaşık 2sn. içerisinde bulabilir.

Kapıda karışıklığa son