Hakkımızda

2009 yılından bugüne kurumsal yazılım geliştirme konularında hizmet veren firmamız, 2011 yılında kendi "Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi" yazılımını geliştirerek çağrı merkezi sektörüne giriş yapmıştır.

Bu tarihten itibaren AlbinaSoft, çağrı merkezi alanında hızlı bir büyüme gerçekleştirmiş, lider kurum ve kuruluşlar ile iş anlaşmaları imzalayarak sektör içerisinde söz sahibi olmaya başlamıştır.

Çağrı merkezi alanında müşteri şikayetleri, anket uygulamaları gibi bir çok geleneksel hizmetleri veren firmamız, Ticaret Odaları Çağrı Merkezi, Organizasyon Yönetim Çağrı Merkezi , Butik Çağrı Merkezi, Kişisel Çağrı Merkezi gibi bir çok yenilik yaparak farklılığını göstermiştir.

Firmamız merkez kampüsünde yönetim, iş geliştirme ve çağrı merkezi operasyonları ile birlikte teknokent ofisinde ar-ge, kamu projeleri ve yazılım projeleri gerçekleştirmektedir.

Kalite algımızın sadece sözde değil uygulamada da olduğunu göstermek amacı ile, sektörde sayılı firmada bulunan ISO 27001, ISO 10002 ve ISO 9001 belgeleriyle kendimizi ispatlayarak, başarı, kalite ve müşteri memnuniyetini baz alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. ‘Kaliteli ve Yüksek Standartlı İş Gücü’ prensibiyle oluşturduğumuz AR-GE ekibimiz ağırlıklı olarak kamusal projelerde çalışmış olup alanlarında uzman mühendisler ve tasarımcılardan oluşmaktadır ve her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Şirketimiz hakkında detaylı bilgiyi www.albinasoft.com şirket web sitemizden inceleyebilirsiniz.
Sorularınız/Önerileriniz Varsa Lütfen İletiniz
0850 840 10 24
Bizi Takip Edin
© 2020 Albinasoft A.Ş. Projesidir. www.albinasoft.com